Atatürk Diyor ki

atatürkISO 9001:2015

Reklamwww.megaelektrikshop.net


www.elektrikteknisyenleri.org

Yeşilyurt güven tazelediYazdır

Yeşilyurt güven tazelediİstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Osman Yeşilyurt güven tazeleyerek tekrar başkanlığa seçildi.

İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı olağan kongresi Perpa Ticaret Merkezi Kongre Salonu’nda geniş üye katılımıyla gerçekleştirildi. Genel Kurul, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Ardından divan heyeti seçimi yapıldı. Divan Başkanlığına Birlik Başkan Vekili ve Küçükköy Şoförler Odası Başkanı Mustafa Uzun seçildi. Divan heyeti seçiminin ardından gelir gider bilançoları ile faaliyet ve denetim raporları okunarak oy birliği ile kabul edildi.

Başarılı çalışmasından dolayı mevcut Başkan Osman Yeşilyurt, 340 üyenin çoğunluk oyunu alarak tekrar İstanbul Elektrik Teknisyenleri Oda Başkanı olarak seçildi. Diğer aday Haluk Bozali 140 oy alarak seçimi kaybetti. Haluk Bozali, seçim sonrasında Osman Yeşilyurt’u tebrik ederek, çalışmalarında başarı diledi. Seçimin ardından İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Osman Yeşilyurt, tüm katılımcı esnaf ve misafirlerine teşekkür ederek, kendisine gösterilen teveccühten dolayı memnuniyetini dile getirdi. Ayrıca kongrede bulunan esnafların durumu ile ilgili geniş açıklamalarda bulunan Yeşilyurt, yönetim olarak esnafın gelecek dönemki projelerinden bahsetti.

Seçime, Birlik Başkan Vekili ve Küçükköy Şoförler Odası Başkanı Mustafa Uzun, Kantinciler Federasyonu ve Kantinciler Oda Başkanı Vahap Osmanoğlu, Kızılırmak Dernekleri Federasyonu Başkanı Mehmet Bağca, çeşitli sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda esnaf katıldı. Ayrıca Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Osman Boyraz da bir mesaj göndererek, kongrenin hayırlara vesile olmasını diledi.

Genel kurulun son bulmasının ardından Mono Elektrik sponsorluğunda katılımcılara İş yeleği ve çanta hediye edildi.

2018 Genel Kurul Fotoğrafları
Henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.

Oylama

Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.
21,827,812 Tekil Ziyaretçi